Met de eXperience Labs (XL) haal je meer uit je FeWeb-netwerk. Door samen met collega's van andere FeWeb-lidbedrijven de uitdagingen vanuit jouw rol in het bedrijf te bespreken kom je tot nieuwe inzichten, leer je over andere aanpakken en werk je samen aan mogelijke oplossingen.
Waarom FeWeb XL?
Als digitale professional, bedrijfsleider of expert vervul je vele verschillende en nieuwe rollen waarbij je niet enkel je vakkennis continu moet verdiepen en verbreden, maar ook moet werken aan je vaardigheden als bedrijfsleider. Je zoekt naar innovatieve oplossingen, nieuwe werkmethodes of een efficiënte aanpak die jou, je team én je klanten vooruit helpen.
eXperience Labs helpen je uitdagingen aan te gaan
De eXperience Labs zijn kleine groepen van digitale professionals die net die topics bespreken die voor jou van belang zijn. Dat doen we met maandelijkse meetings, soms met een externe expert als dat een meerwaarde heeft maar meestal door elkaars werkwijze te delen. Elke groep bepaalt zelf de bestemming van de eXperience Lab en de weg er naar toe.
Van digital expert naar digital enabler
Zo vergroot je je vakkennis, verbeter je je vaardigheden ontwikkel je oplossingen en breid je je netwerk uit ten voordele van je eigen expertise en de meerwaarde naar de klant. Zo word je een Digital Enabler.
"Ondernemen" XL-groepen
Hoe organiseer je je bedrijf (business model), hoe bevorder je groei (business development/buy or build,...), hoe trek je de juiste talenten aan en stimuleer je de ontwikkeling van skills (team management), hoe bevorder je innovatie, hoe postioneer je je bedrijf in de markt (specialiseren of verbreden op vraag van de klant?), hoe werk je samen in een eco-systeem?
Deze en andere uitdagingen hangen veelal samen met de grootte van je bedrijf. Kies daarom uit één van deze eXperience Labs:
- Freelancers & éénpersoonsbedrijven: neem deel aan de kick-off op 22/09/2022
- Digital Agencies Medium (tot 10 VTE): een nieuwe reeks van 6 sessies start op 27/09/2022
- Digital Agencies Large (10 tot 25 VTE): stap in op 8/09/2022
- Digital Agencies Extra Large (meer dan 25 VTE): nieuwe reeks start op 4/10/2022
>> Interesse om aan een proefsessie deel te nemen? Contacteer Patrick Marck van FeWeb
>> Benieuwd wat de deelnemers zelf vinden van de eXperience Labs? Bekijk deze video.
"Business" XL-groepen
Werk samen met andere bedrijven aan de groei en/of professionalisering van een specifiek activiteitsdomein. Samen werken we aan concrete output om het vakgebied in kaart te brengen en de expertise naar de eindklant te brengen (whitepapers, aanbevelingen, cases, awards, webinars en meetups,...) of om de kwaliteit van de diensten te optimaliseren (code, beste praktijken, label,...). Samen bepalen we de doelstellingen en de actiepunten.
Meld je aan voor deze groepen:
- Hosting, Cloud & Security
Focus: hosting, cloud services, smart data usage, cyber security
Deelnemers: bedrijven actief in hosting, cloud services, data management, hosting, security & IT services
Topics: cyber security, hacking, big data, AI, cloud, data performance, hosting, applications, devops -
E-commerce
Focus: boosten van e-commerce, samenwerking onder partners, expertise naar eindklant
Deelnemers: bedrijven die webshops bouwen, e-commerce strategieën ontwikkelen en uitvoeren, e-commerce diensten aanbieden
Topics: webshop development, conversion marketing, omnichannel, marketplaces, logistics, payments -
Search & Performance
Focus: boosting search & performance marketing, samenwerking onder partners, eindklanten richting geven
Deelnemers: performance & conversion agencies
Topics: conversion, channel management & optimization, positioning in the market -
Content Marketing
Focus: belang van content strategie, expertise tonen aan eindklant, begeleiden van kmo, kwaliteit van diensten
Deelnemers: content marketing agencies, video marketing, content creation & influencer marketing
Topics: -
Low Code / No Code Tools
Focus: markt in kaart brengen, trend en voordelen duiden, samenwerking bevorderen
Deelnemers: SaaS-bedrijven, developers en integrators
Topics: low code & no code, uitdagingen bij groeifazes van SaaS-producten & -diensten, integraties en samenwerking
Heb je interesse in één van deze groepen of wil je zelf een eXperience Lab bij FeWeb opstarten?
>> Meld je hier vrijblijvend aan
Next steps
- We starten steeds met een kick-off sessie waar je samen met je collega's de doelstellingen en concrete output van je groep bepaalt of je kan aansluiten aan een bestaande groep. Deze sessie is gratis.
- Vervolgens start het eXperience Lab, waarbij we mikken op 6-tal meetings per halfjaar (tenzij je het anders bepaalt in jouw groep)
- Elke eXperience Lab heeft een ambassadeur die de meetings coördineert
- Tijdens het FeWeb SummerEvent koppelt elke XL-groep terug naar alle XL-deelnemers. Zo geniet je niet enkel van de output van jouw groep, maar ook van de andere groepen.
- Enkel leden kunnen deelenemen aan de FeWeb XL-groepen. Je kan inschrijven voor meerdere groepen. Je kan ook verschillende personen laten deelnemen
- De deelname aan de XL-groepen zal betalend zijn om de organisatiekosten te dekken. Bedrijven die de KMO-Portefeuiile kunnen inzetten, kunnen 30% van de kost recupereren.
Wens je meer informatie?
Contacteer ons: patrick@feweb.be