Over Influence Forward

Influence Forward

De Belgische influencer marketingsector krijgt op 22 september een nieuw topevent.

Na het succes van de vorige edities bundelen Stellar Tech en de Influencer Marketing Alliance by FeWeb de krachten voor een grotere, ambitieuzere en nog sterkere editie: Influence Forward.

🎀 Influence Forward
πŸ“… 22 september 2026
πŸ“ Brussel
met 25% korting voor leden!

Een gloednieuw event dat verder bouwt op wat de vorige edities zo sterk maakte: inhoudelijke gesprekken, frisse ideeën, sterke netwerkmomenten en de mensen die onze sector écht mee vormgeven. Tegelijk kijken we samen vooruit.

Want influence evolueert razendsnel.

Platformen veranderen.
Creators groeien uit tot volwaardige media.
AI verandert de manier waarop content wordt gemaakt én hoe vertrouwen wordt opgebouwd.
En merken zijn op zoek naar wat morgen écht impact maakt.

Daarom gaan we dit jaar dieper in op thema's zoals:

panelsπŸ‘‰ Influencer Certificaat: één jaar later – wat is er veranderd?
πŸ‘‰ AI & brand safety
πŸ‘‰ Newsfluencers en de toekomst van nieuws en informatie
πŸ‘‰ Het volgende tijdperk van platformen: nieuwe formats, veranderende doelstellingen en de evolutie van het creator-ecosysteem
πŸ‘€ … en nog heel wat andere topics waar we momenteel achter de schermen aan werken.

Het event wordt gehost door creator en ondernemer Sven Naudts (@dikkesvekke), die met zijn unieke combinatie van praktijkervaring, humor en authentieke gesprekken het podium zal verzorgen.

Deze sprekers zijn bevestigd:

sprekers influence Forward

Vorig jaar mochten we meer dan 200 professionals verwelkomen, waaronder merken, agencies en mediagroepen zoals Basic-Fit, Coca-Cola, Estée Lauder, Caudalie, GroupM, Ogilvy en Roularta.

We kijken ernaar uit om deze nieuwe editie samen uit te bouwen met partners zoals BeInfluence, JC Decaux, Socialsky, Women in Tech Belgium, Yolloh, So Buzzy en Periskop. Daarnaast lopen er achter de schermen nog heel wat mooie gesprekken.

We zijn ook nog op zoek naar extra sponsors die mee de toekomst van influencer marketing in België en daarbuiten willen helpen vormgeven. Interesse? Stuur ons gerust een berichtje – we vertellen je met plezier meer.

Ledenvoordeel

Als lid van de Influencer Marketing Alliance en FeWeb geniet je van 25% korting.

Ontdek het programma en schrijf je in !

Website created and supported by Starring Jane & Procurios
Sluiten