À propos de l’événement Secure development training

Secure development training

De tijd van simpele webapplicaties ligt achter ons. Vandaag bouw je ecosystemen. Microservices. API’s. Externe libraries. Alles hangt samen en precies daar ontstaan nieuwe risico’s.

Cyberaanvallen zijn slimmer geworden. Geautomatiseerd. Gericht op de zwakste schakel in jouw keten. Een firewall alleen volstaat niet meer. 

In deze training duik je in de échte uitdagingen van moderne softwareontwikkeling. Je leert hoe je API’s beveiligt, hoe je grip krijgt op je software supply chain en hoe je risico’s in frameworks voorkomt. Ook DevSecOps komt concreet aan bod: van server hardening tot Docker security.

Geen droge theorie. Wel hands-on inzichten van een ethisch hacker die weet hoe aanvallers denken. Ontwikkel de skills om software te bouwen die by design veilig is

De opleiding bestaat uit drie modules die op elkaar voortbouwen:

  1. Secure Development Fundamentals: een relatief non-technische sessie die een breed overzicht geeft van secure software development en alles wat daarbij komt kijken.
  2. Application Security Fundamentals: een praktische sessie met concrete technische maatregelen voor developers om hun applicaties beter te beschermen.
  3. Backend Application Security: een praktische sessie die verder ingaat op de uiteenlopende aspecten van backend software security.

Voor iedere module geldt:

  • Op boeiende en entertainende wijze gebracht, met live hacking demo’s, quizvragen, real-life voorbeelden en herkenbare anekdotes, zodat iedereen betrokken en gemotiveerd blijft.
  • Een gezonde mix van theorie en praktijk, waarbij we de deelnemers telkens een theoretisch denkkader aanleren, en deze kennis nadien herhaaldelijk versterken met concrete voorbeelden.

Docent: Alvin Coessens (Fox&Fish Cyberdefense) 

Dit alles op 2 en 3 juni. We voorzien het lekkers zodat jij je volledig kan focussen op deze twee dagen vol inzichten en praktijkcases. 

Deelnemen

Het aantal deelnemers is beperkt tot 12 personen om de kwaliteit en de interactiviteit van de opleiding te waarborgen.

Korting!

Is je bedrijf nog geen lid van FeWeb, dan is dit het moment! Zo verdien je meteen je lidgeld geheel of gedeeltelijk terug.

Daarnaast kan je beroep doen op de KMO-Portefeuille (als je bedrijf in Vlaanderen ligt) en op de opleidingspremie van Cevora (als je bedrijf onder PC200 valt). Zo kan je maximaal 30% van de deelnamebijdrage recupereren.

Deze opleiding is een samenwerking van FeWeb en 2Mpact.
(2Mpact beschikt over de KMO-portefeuille-erkenning (nr. DV.O207084) voor het organiseren van opleidingen van organisaties).
Website created and supported by Starring Jane & Procurios
Fermer